Różności

Realia są takie, że trudno o kobietę która nie chomikuje w swojej szafie minimum jednej torebki. To nieoceniona składnik każdej damskiej szafy choć bez wątpienia coraz większą popularność osiągają kobiece worki albo inne akcesoria tego rodzaju. Na co zwracają uwagę kobiety, które planują zakup modnej torby?

Główna zasada: nie można mieć przecież za dużo torebek

Ledwie parę procent dziewczyn potwierdzi, że ma w szafie tylko pojedynczą torebkę damską, którą zabiera ze sobą wszędzie. Zwłaszcza, iż ceny torebek (zarówno tych, które były i będą produktami drogich marek) skokowo spadają. Miej na względzie, że analogicznie zresztą jak obuwie – stanowią niezbędny aspekt udanej stylizacji. Inna torebka damska będzie dobra na wieczorowe przyjęcie w wyszukanym otoczeniu, kompletnie inne w czasie przyjacielskiego wyjścia z innymi kobietami na wieczorne wyjście do kina. Duże znaczenie ma również pojemność naszej torebki; np. dziewczyny zmierzające do pracy czy na uczelnię stawiają zwykle na pełniejsze modele (takie, które pozwolą spakować np. drugi posiłek czy pewne kosmetyki). Z kolei jeśli kierują się jedynie na drobne zakupy, częściej zabierają nieduże torebki damskie, w których schowa się aparat telefoniczny, dobry portfel oraz kluczyki od auta – co ułatwia sprzyja komfortowemu oglądaniu produktów. Chłopców bynajmniej nie powinno zatem zadziwiać, że sklepy internetowe rozumieją upodobania kupujących i tworzą już na tym etapie zakładki nazwane „torebki hurt”.

Co jest modne? Torebki hurt czy detal?

Jakie będą tegoroczne trendy, jeśli chodzi o torebki damskie? Faceci spytają – torebki hurtem czy jeszcze detalicznie? Co kluczowe, w obecnym sezonie panują kwiatki, popularne będą podobnie motywy wężowe. Oba fasony wzorów obecne będą na torebkach. Jeśli pytacie o kształt a także model nowej torebki, to dziś przeważają tzw. worki, a więc torebki wielkie, praktycznie zawsze o całkiem długich ramiączkach oraz zdecydowanie bez określonej formy. Na dostrzegalnie dalszy plan zeszły walizeczki,kuferki, jeśli stawiasz na mniejsze torby, też nie doświadczą dylematów podczas zakupów bo w sklepach odszukacie mnogość listonoszek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *